Eduard Müller
Klubbat för:
44 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
JOHANN EDUARD MÜLLER (Tyskland/Italien 1828-1895): Ersilia - Die erschreckte Nymphe, inskription Eduard Müller aus Coburg.Rom., marmor, höjd ca 139, 67x46 cm,
Ingår i tema-auktionen Tredimensionellt
Skador, lagningar bla i gips, lösa del medföljare kan hämtas i utlämningen
646933
2019-05-30