Skulptur i brons

Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR Skulptur, brons på marmorfot, signerad K.KARCHER, total höjd ca 32 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

sockel med nagg

646935

2019-05-30