Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
EJNAR KOHLMANN (Finland, 1888-1968): Vinterlandskap med fåglar, signerad och daterad Einar Kohlman 1955, olja på duk, ca 85x59 cm
646937
2019-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här