Ejnar Kohlmann OLJEMÅLNING

Ejnar Kohlmann OLJEMÅLNING
Ejnar Kohlmann OLJEMÅLNING
Ejnar Kohlmann OLJEMÅLNING
Ejnar Kohlmann OLJEMÅLNING
Ejnar Kohlmann OLJEMÅLNING
Ejnar Kohlmann OLJEMÅLNING

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EJNAR KOHLMANN (Finland, 1888-1968): Vinterlandskap med fåglar, signerad och daterad Einar Kohlman 1955, olja på duk, ca 85x59 cm

646937

2019-05-23