Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SOFFBORD, 1960-tal, fanerad i Riopalisander (Dalbergia Nigra), höjd ca 40, 73x73 cm
CITES-intyg giltigt inom EU medföljer
Mindre bruksslitage, märken och repor
646938
2019-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här