Sivert Lindblom bronsskulptur

Sivert Lindblom bronsskulptur
Sivert Lindblom bronsskulptur
Sivert Lindblom bronsskulptur
Sivert Lindblom bronsskulptur
Sivert Lindblom bronsskulptur
Sivert Lindblom bronsskulptur
Sivert Lindblom bronsskulptur
Sivert Lindblom bronsskulptur
Sivert Lindblom bronsskulptur
Sivert Lindblom bronsskulptur

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SIVERT LINDBLOM (född 1931): Trappa, monogramsignerad och daterad SL 80, 30 ex, brons, höjd ca 29 cm, 17x15 cm,

Ingår i tema-auktionen Tredimensionellt

646961

2019-05-30