Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VÄGGUR, 1800-talets slut, rokokostil, C Holmberg Stockholm, förgylld dekor, höjd 100x70 cm
Lösa bitar medföljer, nyckel och pendel finns, slitage och lagningar
646970
2019-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här