Väggur C Holmberg Stockholm

Väggur C Holmberg Stockholm
Väggur C Holmberg Stockholm
Väggur C Holmberg Stockholm
Väggur C Holmberg Stockholm
Väggur C Holmberg Stockholm
Väggur C Holmberg Stockholm

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VÄGGUR, 1800-talets slut, rokokostil, C Holmberg Stockholm, förgylld dekor, höjd 100x70 cm

Lösa bitar medföljer, nyckel och pendel finns, slitage och lagningar

646970

2019-05-25