Slagbord 1900-tal
Valmis
2019-05-27
646976
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SLAGBORD, 1900-talets andra hälft, svart bemålning, höjd ca 76, 130x9 cm, slagen á 70 cm
Slitage