Byrå gustaviansk stil
2019-05-24
646984
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1800-talets slut, bemålad, gustaviansk stil, förgyllda beslag, höjd ca 99, 82x43 cm
Omarbetad, senare bemålning