Matbord av Carl Malmsten
2019-05-24
646986
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL MALMSTEN, matbord, stämplad Åfors, fanerat i ek, höjd 75, diameter 120, 3 iläggskivor vardera 55 cm varav en med sarg
Bruksslitage