Byrå gustaviansk stil
2019-05-24
646989
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bemålad, förgyllda beslag, höjd ca 76, 88x47 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Skadat bakstycke, omarbetad, senare bemålning