Åke Axelsson ´´Neptunus´´ fåtöljer

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÅKE AXELSSON, "Neptunus" fåtöljer, 1 par, Galleri Stolen, 1996, stomme i björk, klädda i svart skinn, märkta undertill, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, märken, repor

646993

2019-05-25