Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÅKE AXELSSON, "Neptunus" fåtölj, Galleri Stolen, 1998, stomme i björk, klädd i svart skinn, märkt undertill, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, märken, repor
646999
2019-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här