Åke Axelsson ´´Neptunus´´ fåtölj

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

ÅKE AXELSSON, "Neptunus" fåtölj, Galleri Stolen, 1998, stomme i björk, klädd i svart skinn, märkt undertill, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, märken, repor

646999

2019-05-27