Ingegerd Torhamn oljemålning Modern konst

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

INGEGERD TORHAMN (1898-1994): ´´Slutna former´´, signerad á tergo, olja på pannå, ca 50x61 cm,

Ingår i tema-auktionen Modern konst

647014

2019-05-28