Yuri Krasny pastell

Yuri Krasny pastell
Yuri Krasny pastell
Yuri Krasny pastell
Yuri Krasny pastell

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YURI KRASNY (Ryssland, 1925-2005): Kortspel, signerad och daterad Yuri Krasny -77, pastell på papper, ca 30x50 cm

647022

2019-05-29