Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULF GRIPENHOLM (född 1943): Figurkomposition i stad, signerad Ulf Gripenholm 1978, PT, färglitografi, bildmått ca 38x49 cm
647045
2019-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här