Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EDMUND PEDERSEN, soffbord, 1940-tal, underrede i bok, skiva med handmålade kakelplattor, signerat Edmund, höjd ca 56, 104x53 cm
Smärre slitage, repor, märken
647075
2019-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här