Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDMUND PEDERSEN, soffbord, 1940-tal, underrede i bok, skiva med handmålade kakelplattor, signerat Edmund, höjd ca 56, 104x53 cm

Smärre slitage, repor, märken

647075

2019-05-28