José Luis Sanchez skulptur

José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

JOSÉ LUIS SANCHEZ (född 1926): Komposition, skulptur, brons, numrerad 717/1000, märkt J. L. Sanchez, längd ca 13 cm, höjd ca 5,5 cm, monterad på svart plexiglas-sockel, totalhöjd ca 8,5 cm

Ingår i tema-auktionen Tredimensionellt

Zustandsbeschreibung

Sockel med repor

647078

2019-05-30