Hans Fredrik Gude oljemålning

Hans Fredrik Gude oljemålning
Hans Fredrik Gude oljemålning
Hans Fredrik Gude oljemålning
Hans Fredrik Gude oljemålning
Hans Fredrik Gude oljemålning
Hans Fredrik Gude oljemålning

Klubbat för:

54 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

HANS FREDRIK GUDE (Norge, 1825-1903): Kvinna i tallskog vid insjö, signerad och daterad HF Gude 1859, olja på pannå, ca 28,5x43,5 cm

Smärre krackeleringar

647089

2019-05-25