Toilettebord Fröseke Möbler

Toilettebord Fröseke Möbler
Toilettebord Fröseke Möbler
Toilettebord Fröseke Möbler
Toilettebord Fröseke Möbler
Toilettebord Fröseke Möbler
Toilettebord Fröseke Möbler
Toilettebord Fröseke Möbler
Toilettebord Fröseke Möbler

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOILETTEBORD, 1900-talets mitt, Fröseke möbler, stomme fanerad i mahogny, med 3 lådor i sargen, beslag i mässing, höjd ca 115 cm, yttermått ca 89x35 cm

Bruksslitage

647109

2019-05-25