Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIRI DERKERT (1888-1973): ´´Jag vägrar förinta mig själv!", signerad S Derkert, numrerad HC XXXX/LXXX, färglitografi, bladstorlek ca 57x43 cm
647118
2019-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här