Siri Derkert färglitografi

Siri Derkert färglitografi
Siri Derkert färglitografi
Siri Derkert färglitografi
Siri Derkert färglitografi

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIRI DERKERT (1888-1973): ´´Jag vägrar förinta mig själv!", signerad S Derkert, numrerad HC XXXX/LXXX, färglitografi, bladstorlek ca 57x43 cm

647118

2019-05-26