Jukka

Jukka
Jukka

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JUKKA VÄNTTINEN (född 1954): "Nattvandraren", signerad och daterad J Vänttinen 2016, 6/60, mezzotint, bildmått ca 89,5x36 cm
UTSTÄLLD: Helle Knudsen Galleri

647124

2019-05-23