Arvid Widerberg färglitografi

Arvid Widerberg färglitografi
Arvid Widerberg färglitografi
Arvid Widerberg färglitografi
Arvid Widerberg färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARVID WIDERBERG (1904-1998): Operahuset i Paris, signerad och daterad A Widerberg 62, numrerad LXI/LXXX färglitografi, ca 45x55 cm

647130

2019-05-26