Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ACKE ÅSLUND (1881-1958): Motiv med män och hästar, signerad och daterad a.å 1942, blandteknik, bildyta ca 21x28 cm
647132
2019-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här