Figuriner Kina papegojor

Figuriner Kina papegojor
Figuriner Kina papegojor
Figuriner Kina papegojor
Figuriner Kina papegojor
Figuriner Kina papegojor
Figuriner Kina papegojor
Figuriner Kina papegojor
Figuriner Kina papegojor
Figuriner Kina papegojor
Figuriner Kina papegojor

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets slut, i form av papegojor, delvis glaserade, höjd ca 24 cm

Nagg

647151

2019-05-30