Garibaldi Lindberg akvarell

Garibaldi Lindberg akvarell
Garibaldi Lindberg akvarell
Garibaldi Lindberg akvarell
Garibaldi Lindberg akvarell
Garibaldi Lindberg akvarell
Garibaldi Lindberg akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GARIBALDI LINDBERG (1863-1957): Akvareller, 3 st, signerade G.L respektive Garib. Lbg, daterade -34 och -38, bildmått ca 14-22,5x10,5x16,5 cm

Med dedikationer

647157

2019-05-23