Johan Lindstén ´´Arena´´ fåtöljer

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

JOHAN LINDSTÉN, ´´Arena´´ fåtöljer, 3 st, 2000-tal, Johanson Design, förkrommade underreden, textilklädda stommar, etikettmärkta, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, mindre fläckar

647163

2019-05-25