Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
JOHAN LINDSTÉN, ´´Arena´´ fåtöljer, 3 st, 2000-tal, Johanson Design, förkrommade underreden, textilklädda stommar, etikettmärkta, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, mindre fläckar
647163
2019-05-25