Josef Frank karmstolar 4 st
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
JOSEF FRANK, karmstolar 1 par, stolar, 1 par, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 1165, mahogny, ryggen med rottingdekor, läderklädda sitsar, sitthöjd ca 43 cm
Sitasar med repor och skador, smärre rottingskador
647164
2019-05-24