Hans Keck skulptur

Hans Keck skulptur
Hans Keck skulptur
Hans Keck skulptur
Hans Keck skulptur
Hans Keck skulptur
Hans Keck skulptur
Hans Keck skulptur
Hans Keck skulptur
Hans Keck skulptur
Hans Keck skulptur
Hans Keck skulptur
Hans Keck skulptur
Hans Keck skulptur
Hans Keck skulptur

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS KECK (1900-tal), skulptur, mansfigurin, brons på stensockel, signerad H Keck, höjd 31 cm

Del saknas (svärd)

647175

2019-05-30