Pistol Liege Belgien

Pistol Liege Belgien
Pistol Liege Belgien
Pistol Liege Belgien
Pistol Liege Belgien
Pistol Liege Belgien
Pistol Liege Belgien
Pistol Liege Belgien
Pistol Liege Belgien
Pistol Liege Belgien
Pistol Liege Belgien
Pistol Liege Belgien
Pistol Liege Belgien

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PISTOL, Liege, Belgien, 1800-tal, skuren dekor, längd ca 18 cm

Slitage

647177

2019-05-30