IWC armbandsur 1960-tal
Klubbat för:
5 800 SEK
4 000 SEK
IWC, armbandsur, 1960-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, senare armband fixoflex, verk nr. 1437354, kal 88, diam ca 33.5 mm
Bruksslitage. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
647196
2019-05-26