IWC armbandsur 1960-tal

IWC armbandsur 1960-tal
IWC armbandsur 1960-tal
IWC armbandsur 1960-tal
IWC armbandsur 1960-tal
IWC armbandsur 1960-tal
IWC armbandsur 1960-tal
IWC armbandsur 1960-tal
IWC armbandsur 1960-tal
IWC armbandsur 1960-tal
IWC armbandsur 1960-tal
IWC armbandsur 1960-tal
IWC armbandsur 1960-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

4 000 SEK

IWC, armbandsur, 1960-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, senare armband fixoflex, verk nr. 1437354, kal 88, diam ca 33.5 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

647196

2019-05-26