Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VAS, GRÄDDKANNA, SALT- OCH PEPPARKAR, 5 dlr., silver, Sverige och England, 1900-tal, insatser i blå glasmassa, höjd ca 4-19 cm
Stötskador, slitage
647197
2019-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här