Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, GRÄDDKANNA, SALT- OCH PEPPARKAR, 5 dlr., silver, Sverige och England, 1900-tal, insatser i blå glasmassa, höjd ca 4-19 cm

Stötskador, slitage

647197

2019-05-30