Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RAMAR med krön, Norge 1900-tal, 8 st, ovala, förgyllda, ca 58x44 cm vardera
Smärre skador, delvis med bakstycken och passepartout
647211
2019-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här