Ramar 1900-tal ovala

Ramar 1900-tal ovala
Ramar 1900-tal ovala
Ramar 1900-tal ovala
Ramar 1900-tal ovala

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RAMAR med krön, Norge 1900-tal, 8 st, ovala, förgyllda, ca 58x44 cm vardera

Smärre skador, delvis med bakstycken och passepartout

647211

2019-05-24