Aiguilles Resur

Aiguilles Resur
Aiguilles Resur
Aiguilles Resur
Aiguilles Resur
Aiguilles Resur
Aiguilles Resur
Aiguilles Resur
Aiguilles Resur
Aiguilles Resur
Aiguilles Resur
Aiguilles Resur
Aiguilles Resur
Aiguilles Resur
Aiguilles Resur
Aiguilles Resur
Aiguilles Resur

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AIGUILLES, Resur, 1900-talets början, förgylld mässing, urtavla med romerks siffror, höjd ca 14.5 cm

647218

2019-05-25