Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKEDAR, BÄGARE, GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, STRÖARE, mm, silver, bl.a ströare Georg Jensen, vikt ca 1033 g
Gravyrer, slitage och bucklor
647227
2019-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här