Gräddkanna mm i silver

Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver
Gräddkanna mm i silver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKEDAR, BÄGARE, GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, STRÖARE, mm, silver, bl.a ströare Georg Jensen, vikt ca 1033 g

Gravyrer, slitage och bucklor

647227

2019-05-24