Esaias Thorén gouache

Esaias Thorén gouache
Esaias Thorén gouache
Esaias Thorén gouache
Esaias Thorén gouache
Esaias Thorén gouache
Esaias Thorén gouache

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Två ansikten, signerad och daterad 1948, gouache på papper, ca 26,5x20,5 cm

647234

2019-05-24