Golvur 1700-tal

Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVUR, 1700-talets slut, Skottland, fanerat i mahogny, dekor i mässing, urtavla märkt cleland, höjd ca 217, nyckel, vev, lod och pendel finns

Slitage, sprickor, mindre fanerskador

647247

2019-05-24