Esaias Thorén Två litografier
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Två färglitografier, signerade Esaias Thorén, daterade -56 resp -60, numrerade, motivmått ca 35x41 cm resp 31x38 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
647262
2019-05-24