Sven Lingardsz diptyk

Sven Lingardsz diptyk
Sven Lingardsz diptyk
Sven Lingardsz diptyk
Sven Lingardsz diptyk

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN LINGARDSZ (född 1944):"Opposition", diptyk, signerad Sven Lingardsz, 160/200, färglitografier, vardera ca 57x46 cm

Ej examinerade ur ram

647276

2019-05-27