Taklampor av Zero, randig dekor i vitt och svart

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPOR, 3 st, Zero belysning, slutet av 1900-talet, kupor av glas, randdekor, en ljuspunkt vardera, höjd ca 37 cm.

Ej funktionstestade, samtliga med nagg vid överdel

647284

2019-05-26