Brevfack

Brevfack
Brevfack
Brevfack
Brevfack
Brevfack
Brevfack
Brevfack
Brevfack

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BREVFACK, 1900-talets mitt, ek och ek fanéring, med 51 fack samt 3 utdragbara skrivskivor, höjd ca 213, 88x33 cm

Slitage, repor, märken, etiketter

647290

2019-05-26