Bänk 1920-tal

Bänk 1920-tal
Bänk 1920-tal
Bänk 1920-tal
Bänk 1920-tal
Bänk 1920-tal
Bänk 1920-tal
Bänk 1920-tal
Bänk 1920-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

2 500 SEK

BÄNK, 1920-tal, art deco, bonad björk, stoppad sits, randig klädsel, längd ca 163, djup 51, sitthöjd 45 cm

Smärre ytskador, senare klädsel

647295

2019-05-24