Klubbat för:
3 400 SEK
2 500 SEK
BÄNK, 1920-tal, art deco, bonad björk, stoppad sits, randig klädsel, längd ca 163, djup 51, sitthöjd 45 cm
Smärre ytskador, senare klädsel
647295
2019-05-24