Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÄNK, 1800-talets första hälft, gustviansk stil, bemålad, förgyllda beslag, höjd ca 87, 101x43
Senare bemålning, omarbetad
647298
2019-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här