Tillbaka till katalog
Taklampa
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Beskrivning
TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, för 3 ljuspunkter, kupa i frostat glas med ett randigt mönster, stomme i gul metall, höjd ca 83 cm, diameter ca 50 cm
Konditionsrapport
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
647305
Datum:
2019-05-26